Stejně jako ostatní eshopy i my využíváme pro zajištění funkčnosti webu a pro získávání statistických dat soubory cookies. Seznamte se se zásadami zpracování osobních údajů a nastavte jejich zpracovávání dle Vaší preference odkazem níže.

Odmítnout vše můžete zde.


O nás
O nás

Vítejte na stránkách našeho rodinného eshopu.

Tento e-shop byl založený v roce 2018 při příležitosti narození našeho prvního miminka. Během získávání prvních zkušeností s péčí o miminko jsme zjistili, že na trhu existuje nepřeberné množství značek a modelů jednorázových plenek, které se liší jak kvalitou, tak i cenou. Také jsme přišli na to, že nižší cena neznamená nutně horší kvalitu. Je nutné zkoušet plenky tak dlouho, dokud nenajdeme ten pravý model, který našemu miminku správně sedí, nepropouští, nedráždí pokožku a zároveň nezatíží rodinný rozpočet.

Každé miminko je unikátní a proto neexistuje jednoznačná rada, kterou značku a model doporučit. Proto jsme se rozhodli spustit službu prodeje vzorků plenek, aby jste si také mohli pro Vaše miminka vybrat správné plenky a zároveň nebyli nuceni kupovat celá drahá balení a nebo žádat výrobce jednotlivě o zasílání vzorků a platit mnohokrát poštovné.

V případě, že v našem obchodě nenajdete značku plenek, která Vás zajímá, neváhejte nás kontaktovat. My pro Vás rádi vzorek plenek zajistíme.

Děkujeme a těšíme se na Váš nákup.